Ice Termaj Ameliyatsız Cilt Gençleştirme

1- ICE TERMAJ NEDİR?
ICE MED cihazının üretmiş olduğu buz kristalleri 5-6 mm’lik derin katlarına Kristal Enerji gönderimini sağlar. Ice Termal Enerji cilt alt bağ dokusunu kristalize ederek oksijen akımını güçlendirir, kolejen üretiminin artışını sağlar.

Ice Termal cildin genç görünümünü uzun yıllar korumak, elastikiyetini kaybetmiş bağ dokusunu güçlendirmek için cerrahi yöntem yerine geliştirilmiş en son medikal teknik yöntemdir. İnvaziv prosedürler olmadan, ameliyatsız acısız, yarasız yüz gençleştirme için en doğal, yan etkisiz yöntemdir.

2- Uygulama nasıl yapılıyor?
Ice Termaj medikal cihazı oluşturduğu Kristal Enerjiyi işlevini yitirmiş hücrelerin üzerine odaklanarak kolejenlerin yenilenmesine, elastikiyetini kaybetmiş, bozulmuş bağ dokusunu onararak cildin gençleşmesini, sıkılaşmasını sağlar.

3- Kimler bu yöntemlerden faydalanabilir?
30 yaş üstü bay-bayan herkese rahatlıkla uygulanabilir. Herhangi bir yan etkisi olmadığı için hamilelerde rahatlıkla Ice Termaj enerjiden faydalanabilir.

4- Hangi bölgelerde uygulanır?
Ice Med Kristal Enerji yüze, boyun bölgesine, göz çevresindeki kırışıklıklara, yorgun ve yıpranmış göz kapaklarına, dekolte bölgesine rahatlıkla uygulanabilir.

5- Kaç seans sürüyor?
Ice Med Kristal Enerji yaş ve cilt yapısına bağlı olarak seans süreleri değişmekle birlikte genellikle yıpranmış ve yaş almış ciltlerde 1-4 seans arası kür halinde uygulanmaktadır. Seansların süresi 30 dk ile 60 dk arasında olup 15 günde bir sıklıkla uygulanmaktadır.