Buz Terapisi Sistemi Eğitimlerimiz

Suna Dinç 1991 yılından bu yana Ice Therapy sisteminde geliştirdiği özel teknik sayesinde 23 yıllık deneyim ve tecrübesiyle doğuştan yada sonradan oluşan leke ve izlerde çok başarılı sonuçlar almaktadır.

Kalite ve itibarımızdan ödün vermeden Ice Therapy Merkezinde İstanbul’dan olduğu kadar şehirdışından ve yurtdışından gelen birçok kişiye hizmet vermekteyiz.

Her yıl İstanbul başta olmak üzere İtalya, Honkong, Fransa, Dubai, Japonya ve Amerika’da düzenlenen Dünya’nın en büyük Medikal, Sağlık ,Nano Teknoloji fuarlarına düzenli olarak katılmaktadır.Medikal Estetik Uzmanları ve Dermatologlara seminerler vererek başarılarımızı uluslararası kulvarda sağlık çalışanlarıyla paylaşmaktayız.

2014 Yılı İstanbul Fuar Takvimimiz;

Ice Therapy Uzmanı Suna Dinç 13-16 Mart 2014 tarihinde Lütfi Kırdar'da düzenlenecek olan Güzellik ve Bakım 2013 Fuarında Buz Terapisi hakkında seminerler verecektir. Davetiyelerinizi merkezimizden temin edebilirsiniz.

3-6 Nisan 2014 tarihinde Tuyap'ta düzenlenecek olan Ekspomed Medikal Teşhis, Tedavi, Donanım ve Hastaneler Fuarında standımızı ziyaret edebilirsiniz.