Türkiye'de ki Tek Yetkili Temsilci

Türkiye’nin Buz Terapisi Merkezi olarak 23 yıldır başarıyla uyguanan Ice Therapy (Buz Terapisi) cihazının kullanım ve eğitim hakkı sadece Türkiye’de ki tek yetkili temsilci olan Suna Dinç’e aittir. Suna Dinç 1991 yılından bu yana Ice Therapy sisteminde geliştirdiği özel teknik sayesinde 22 yıllık deneyim ve tecrübesiyle doğuştan yada sonradan oluşan leke ve izlerde çok başarılı sonuçlar almaktadır. Kalite ve itibarımızdan ödün vermeden Ice Therapy Merkezinde İstanbul’dan olduğu kadar şehirdışından ve yurtdışından gelen birçok kişiye hizmet vermekteyiz. Her yıl İstanbul başta olmak üzere İtalya, Honkong, Fransa, Dubai, Japonya’da düzenlenen Dünya’nın en büyük Medikal, Sağlık ,Nano Teknoloji fuarlarına düzenli olarak katılmakta ve başarılarımızı uluslararası kulvarda sağlık çalışanlarıyla paylaşmaktayız. İstanbul Bakırköy’deki Tek Yetkili Merkez olan Buz Terapisi Merkezinden başka İstanbul’da bir merkez yoktur.Ice Therapy cihazının kullanım , eğitim ve satış hakkı sadece Suna Dinç’e aittir.

Markamıza olan güveni korumak, aşağıda açıkladığımız karıştırma halinin önüne geçmek ve Buz Terapisi gören kişilerin mağduriyet yaşamamaları için kamuoyuna bu duyurunun yapılması ahlaki bir sorumluluk halini almıştır.

Buz Terapisi latince Kryo-Terapi anlamına gelmektedir. Ancak hastanelerde uygulanan sıvı azot ve nitrojen gazı kullanılarak -95 derecelerde siğiller ve kadın hastalıkları için uygulama yapılan Kryo-Terapi tedavileriyle kesinlikle karıştırılmamalıdır.
Buz Terapisi adı altında çeşitli güzellik salonlarında kullanılan Soğutucu Sprey Uygulamaları, Dondurucu Kremler, Soğuk lazer işlemleri ile Markamızın hiçbir ilgisi yoktur.

Sitemizde kullanılan tüm fotoğraflar ve bilgiler, videolar orjinal olup merkezimize aittir.
Buz Terapisi yaptığını iddia eden, web sitelerimizden fotoğraf ve bilgilerimizi kopyalan kişiler olduğu takdirde Türk Ticaret Kanunlarının 54. ve 64.maddelerince maddi, manevi tazminat davası açılacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz.